Anasayfa / Türkiye'den Spor / “Yarı Final maçları da İstanbul’da oynanabilir”

“Yarı Final maçları da İstanbul’da oynanabilir”

UEFA Onursal Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik, EURO 2020’nin ertelenmesi kararını değerlendirdi. Erzik, “Yapılacak tek bir şey vardı. EURO 2020’nin ertelenmesiydi. Yarı final maçları için cuma’dan başlayıp pazar’a kadar bu işi bitirmek formül olabilir” ifadelerini kullandı

Şenes Erzik: Yarı Final maçları da İstanbul'da oynanabilir
UEFA Onursal Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik, yaptığı telefon bağlantısını ile Euro 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ertelenmesi hakkında konuştu. Erzik, TRTSpor kanalında yayınlanan programda ”Yapılacak tek bir şey vardı. EURO 2020‘nin ertelenmesiydi. Bunu hep beraber konuştuğumuzda, böyle olacağını hepimiz biliyorduk yani. Bu yeni bir şey değil. Bundan sonrası önemli. UEFA, ligleri zorla ertelemek ve federasyonların özerkliğine el sürmek istemez. Liglerin ertelenmesi, çareler aranıp bulunduğunda, yaz tatilinden de fedakarlık yaparak haziran temmuz aylarında başlanarak bitirilmesi.” ifadelerini kullandı.

Yarı finaller İstanbul’da oynanabilir

Şampiyonlar Ligi finalinin İstanbul’da oynanacak olmasından dolayı yarı finallerin de İstanbul’da oynanabileceğini söyleyen Erzik, ”Cuma’dan başlayıp Pazar’a kadar bu işi bitirmek formül olabilir.” dedi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mesut Özil, Karagümrük maçında sahaya ilk 11’de çıkacak

Fenerbahçe’de son 3 maçta sonradan oyuna giren yeni transfer Mesut Özil, Karagümrük sınavında 11’de kendine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir