Anasayfa / Bursaspor / Timsah talihsizliğini kırmak istiyor!

Timsah talihsizliğini kırmak istiyor!

Sezonun ikinci yarısının ilk maçında evinde Fatih Karagümrük’ü ağırlayacak olan Bursaspor, bu mücadeleyi kazanarak son 3 sezonluk süreçte ikinci yarı başlangıçlarındaki olumsuz tabloyu değiştirmek istiyor.

Timsah talihsizliğini kırmak istiyor!

Geçen sezon ikinci yarının ilk 6 haftasında galibiyet alamayan Bursaspor, bu mücadelelerin 3’ünü kaybederken, 3’ünde ise rakipleriyle puanları paylaştı. İkinci yarıdaki ilk galibiyetini 24’üncü haftada oynadığı maçta alan Bursa temsilcisi, önceki sezonda da benzer bir görüntü çizdi. 2018/18 sezonunun ikinci yarısında da ilk 6 maçını kazanamayan yeşil beyazlılar, bunların 4’ünü kaybederken; devre arası sonrası ilk galibiyetine yine 24’üncü haftada ulaştı. 2016/17 sezonunda da ilk 5 hafta kazanamayan Bursaspor, 23’üncü haftada ilk galibiyetini elde etti.

Bursaspor’da teknik heyet ve oyuncular ise, Fatih Karagümrük’ü incelerken bu mücadeleyi kazanarak, 3 sezonluk aranın ardından ikinci yarıya galibiyetle başlangıç yapmak istiyor.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir