Anasayfa / Bursaspor / Papiss Cisse’den Bursaspor açıklaması!

Papiss Cisse’den Bursaspor açıklaması!

Alanyaspor’un başarılı futbolcusu Papiss Cisse, yeşil beyazlı kulüple olan transfer sürecinden bahsetti.

Cisse'den Bursaspor açıklaması!

Alanyaspor’un başarılı golcüsü Papiss Cisse, TamSaha dergisine açıklamalarda bulundu​​​​​​, Bursaspor’la ilgili sözleri dikkat çekti.

Geçen sezon yolun Alanyaspor ile kesişti. Transferin nasıl gerçekleşti? Çin’den Türkiye’ye gelme kararını nasıl aldın? Türkiye hakkında bilgin var mıydı? Burada nasıl bir ülke ve lig buldun?
Çin’den döndükten sonra İngiltere’ye gittim. Orada bir takımla idmanlar yapmaya devam ettim. Oradaki hoca da sözleşme imzalamamı ve takımda kalmamı istedi. Transferimin bitmesine 15 gün kala biz sürekli Bursaspor ile dirsek temasındaydık. Ama Bursaspor olmadı. Son ana kadar konuştuk. Transferin bitmesine üç gün kala Alanyaspor teklifte bulundu. İngiltere’deydim. Menajerimle otururken ben birden, “Tamam ya Alanya’ya gidelim o zaman” dedim. Çok çabuk oldu. Onlar bile şaşırdı. “Emin misin?” dediler. Böyle bir karar verdik. Hızlı bir karardı. Transferin bitmesine iki gün vardı. Geldik bir anda. Şehri gördüm, başkanla tanıştım, kulübü gezdim. Sözleşme imzalama kararı aldım. Türkiye’yi daha önce duymuş, Türk kulüplerinden transfer teklifi de almıştım. Bir tanesi Sivasspor’du.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir