Anasayfa / Bursaspor / “Önümüzde sıkı bir fikstür var”

“Önümüzde sıkı bir fikstür var”

Takımda her hafta cezalı yada sakat oyuncu olmasından kendilerinin de dertli olduğunu belirten Abdullahi Shehu, “Bundan sonraki zorlu süreç için de dikkatli olmalıyız” ifadelerini kullandı.

KİMSE MEMNUN DEĞİL
Son haftalarda takımda sürekli cezalı oyuncunun bulunmasının sorulması üzerine tecrübeli futbolcu, “Elbette ki cezalı duruma düştüğümüz için mutlu olmuyoruz. Sonuçta takımı eksik bırakıyoruz ama bu da işin parçası. Kimse sahaya cezalı duruma düşeyim yada sakatlanayım diye çıkmıyor. Hocamız da bizi bu konuda uyarıyor. Bununla ilgili ciddi bir toplantı yaptık. Kimse memnun değil. Hocamız da gerekli uyarıları yaptı ve biz de durumun farkındayız. Bazı gördüğümüz kartlar oyunun kuralları dahilinde bazıları hakeme itirazdan. Hocamız da bize bu konularla ilgili uyarıda bulundu. Kartlarla ilgili hakemlerden çok kendimizi de sorun aramalıyız” dedi.

Kolay maç olmayacak

Perşembe günü karşılaşacakları Altay’ın başında Bursaspor’un eski teknik direktörü Yalçın Koşukavak’ın olduğunun hatırlatılması üzerine Shehu, “Elbette kolay maç olmayacak. Yalçın Hoca’ya karşı oynayacak olmak da zor ama neyin söz konusu olduğunu biliyoruz. Taraftarımız önünde hedeflerimiz için kazanmamız gerektiğini biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluğa odaklandık
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olmasıyla ilgili olarak ise Nijeryalı futbolcu bunu konuşmak için erken olduğunu ifade etti. Şu anda sadece şampiyonluğa odaklandıklarını belirten Abdullahi Shehu, “Kontratla ilgili konuşmuk için doğru zaman değil. Hedefimiz var. Şampiyon olup Süper Lig’e yükselmeyi hedefliyoruz. Zamanı gelince bunu yönetimle konuşacağız. Şu anda hedefe odaklanmalıyız” şeklinde konuştu.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir