Anasayfa / Bursaspor / Muhasebeciden açıklama geldi!

Muhasebeciden açıklama geldi!

Bursaspor Kulübü’nün son dönemde en çok konuşulan ismi olan kulüp muhasebecisi Müzeyyen Kahraman bir açıklama yayımladı.

Hakkında yapılan iddialara karşı konuşan Müzeyyen Kahraman “Ben Bursaspor’un mali işler sorumlusu olarak görev almış Müzeyyen Kahraman. Bu açıklamayı gerek sosyal medya gerek diğer haberleşme araçlarında hakkımda çıkan hırsızlık ve belgeleri yakmakla suçlanmam üzerine yapmam zorunlu olmuştur. Ben bu kulübe 15.5 yıldır hizmet etmekten gurur duydum. Beni hırsızlıkla ve evrakları yaktığım gerekçesiye haber yaptıran, haber yapan kim varsa herkesi ispat etmeye davet edip, hakkımda kim bu haberleri yaptıysa hukuk önünde hakkımı arayacağımın bilinmesini istiyorum. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; tüm kayıtlar resmî olarak , muhasebe programında bilgisayar ortamında tutulmaktadır. Ayrıca tüm belgeler, bilgisayar şifreleri kulüp müdürüne teslim edilerek, yeni yönetime adaylık sürecinde bilgilendirme yapılmıştır. Bilgisayarın yok edilmesi ve kayıtların yok edilmesi söz konusu değildir.” ifadelerini kullandı.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir