Anasayfa / Bursaspor / Mestan’dan kampanya açıklaması!

Mestan’dan kampanya açıklaması!

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, iptal edilen destek kampanyasına dair “Transfer yapabilmek adına gece için acele ettik. Bir suçlu varsa benim” dedi.

Mestan açıkladı… Transfer için acele ettik
TFF 1. Lig’de ilkyarının son maçında lider Hatayspor’u yenerek zirveyle arasındaki puan farkının açılmasını önleyen Bursaspor’da keyifler yerinde. Maçın zorlu geçeceğini bildiklerini kaydeden Başkan Mesut Mestan, “Bu galibiyet ilaç gibi geldi. Şunu net bir biçimde söylemek istiyorum. İlkyarı sonunda hedeflediğimiz yer burası değildi. Daha yukarıları hedefliyorduk. Kötü durumda da değiliz. İnşallah sezon sonunda hak ettiğimiz Süper Lig’e döneriz” dedi. Ligin oldukça zorlu olduğuna işaret eden ve inişlerin çıkışların mutlak olacağını ifade eden Başkan Mestan, “İnşallah zirvede bitiririz. Bu köprünün altından çok sular akacak. Zaman zaman durağan oynasak da takımın oyunundan biz memnun kaldık. Takımımız son dakikalara kadar tempo da yapabiliyor. İnşallah ikinci yarıda daha da güzel olacak” diye konuştu.

KAMPANYA İÇİN ACELE ETTİK
Bursaspor’a yardım kampanyası gecesinin iptal edilmesiyle ilgili düşüncelerini de aktaran Başkan Mestan, “Kampanyayı sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız organize etti. Biz de dışarıdan destekledik. Çok içine girmedik. Çünkü hem Valimiz hem de Büyükşehir Belediye Başkanımız şehri hareketlendirmek hem de taraftar ve camiayı bütünlük olsun diye ikisi birlikte yürüttüler. Yılbaşı üzeri acele ettik sebebi de şu, devre arası transferleri yapalım diye. Planlama kötü de değildi aslında. Şu an yapılabilseydi iyi olurdu çünkü birkaç transfer yapmamız da gerekiyor. Onun için acele ettik. Aslında bu proje 6,5 aylık bir proje 1-2 günlük değil” ifadelerini kullandı.

ÖNEMLİ OLAN BİRLİK VE BERABERLİK
Bursa’da bugüne kadar hiçbir destek alamadıklarının altını çizen Mestan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ve forma sponsorlarımızdan destek alıyoruz. Ayrıca sattığımız futbolcularla bugüne gelebildik. Bir kısım futbolcu ve personele de ödeme yaptık. Biz büyük camiayız, bunun altından kalkacağız. Önemli olan birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım. Suçlu aramayalım suçlu varsa o da benim. Gelin hep birlikte bu takımı çıkartalım” şeklinde konuştu.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir