Anasayfa / Bursaspor / “Maddi ve manevi Bursaspor’un yanındayım”

“Maddi ve manevi Bursaspor’un yanındayım”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor’un şampiyon olmaması için hiçbir nedenin bulunmadığını açıkladı. Aktaş, Yeşil Beyazlı kulübün geleceği ile alakalı tespitleri, bazı önerileri ve tavsiyeleri olacağını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AktaşAS TV‘de yayınlanan Sönmez Medya Buluşmaları programında Bursaspor‘la ilgili değerlendirmede bulundu. göreve geldiği süreç boyunca hep Bursaspor‘un yanında olduğunu dile getiren Aktaş, “27 aydır birileri konuştu bir arpa dahi destek vermedi. Hamdolsun ben maddi ve manevi Bursaspor‘un her zaman yanında oldum. Bursaspor‘un sıkıntıları var, çok ciddi borçları var ama Bursaspor gerçekten şu geldiğimiz nokta da gördük ki eksi 3 puan olmasa 42 puanla liderle aynı durumda olacaktı. Önümüzde 12 maç var. Bu hafta 6 puanlık bir maça daha geldik. İbrahim Hoca’ya katılıyorum dünyanın sonu olmayan bir maç ama çok da önemli bir maç. Kayıpsız geçilmesi halinde önemli kazanımları olacak. Fikstür avantajına baktığımızda Bursaspor‘un şampiyon olmaması için hiçbir gerekçe yok.” diye konuştu.

YERİ GELDİĞİNDE VURGULAYACAĞIM

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor‘un başarısının herkesin başarısı olma adına tüm Bursa’yı kulübe destek vermeye davet etti. Alinur Aktaş, zamanı geldiğinde Bursaspor‘la ilgili yeni sürecin yapılandırılması adına tavsiyelerini paylaşacağını söyledi. Aktaş, “Bu noktada çok tecrübeli bir hocamız var. İstekli bir şehir var ortada ama sene sonu inşallah hedefe ulaşıldıktan sonra Bursaspor‘la alakalı yine o ortak akıl çerçevesinde Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, valimiz ve diğer dinamiklerle oluşacak o kurullarla beraber yeni sürecin yapılandırılması ile alakalı tespitlerimiz, bazı öneri ve tavsiyelerimiz olacak. İnanıyorum ki artık altyapımıza önem ve değer vererek hedefimize ulaşma noktasında ikinci periyoda Süper Lig‘e çıktıktan sonra da ayrı bir periyodun belirlenip sürecin takip edilmesi gerektiğini o gün yeri geldiğinde de vurgulayacağım.” dedi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir