Anasayfa / Genel / Kutluay’dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran paylaşım

Kutluay’dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran paylaşım

Bu sezon THY Avrupa Ligi’nde alınan başarısız sonuçların ardından Fenerbahçe’nin basketbol şubesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. 2018’deki kongreden beri şubenin başında bulunan Semih Özsoy görevden alındığı ve yerine bir dönem Sarı Lacivertli formayı giymiş olan İbrahim Kutluay’ın geçeceği iddia ediliyordu. Kutluay’ın sosyal medya paylaşımı ise Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırdı.

İbrahim Kutluay'dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran paylaşım

Fenerbahçe’de basketbol şubesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Koç Obradovic’in geleceği belirsizliğini korurken, 2018’deki kongreden beri şubenin başında bulunan Semih Özsoy görevden alındığı iddia edildi.

Kulislerde Özsoy’un başarısız bulunduğu için bu kararın alındığı söylenirken yerine P&G şirketinin Türkiye-Kafkasya Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu’nun adı ön plana çıktı. Ancak Turnaoğlu’nun yoğun iş hayatı nedeniyle bu görevi kabul edemeyeceğini ilettiği vurgulanırken, Fenerbahçe’nin efsane basketbolcusu İbrahim Kutluay’ın ismi de gündeme geldi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir