Anasayfa / Bursaspor / Kubilay takımdan ayrıldı!

Kubilay takımdan ayrıldı!

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er takımın eleştirilen isimlerinde Kubilay Kanatsızkuş’un takımdan ayrıldığını açıkladı.

Kubilay zaten artık aramızda yok net bir şekilde ayrılacağını söyledik, Bursaspor‘da bir oyuncu oynamak istemiyorsa ismi önemli değil bana göre. Şu an zor görünüyor para kazanmak Kubilay’ın süresi de doldu, ali ile Burak bizim için çok değerli Burak ile alakalı söylentiler var Burak‘ın performansını etkiledi ,dalgalanma yaşıyor biz bunun bir an önce sonuçlanmasını istiyoruz ama süreç bitmese de odaklanması gerekiyor.

Bu bahane değil Ali sezona çok iyi başladı üzerine koyarak devam edecektir Ali‘nin ayrılması taraftarı değilim yeni vitrine çıktı şu an için gerçek değerini bulmayacaktır minimum bir yıl daha kalmalı ki değerine yaklaşabilsin çok farklı özellikleri olan çok özgüvenli bir oyuncu çok da karakterli. Diğer oyuncularımız da arkadan gelecek.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir