Anasayfa / Bursaspor / Karacabey Belediyespor’da neler oluyor?

Karacabey Belediyespor’da neler oluyor?

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ın geçtiğimiz günlerde Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ve yöneticilerle bir araya geldiği, bu sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Karacabey Belediyespor’un Bursaspor FK yapılması yönünde görüş belirttiği ifade edildi.

Neler oluyor orada? Karacabeyspor'u, Bursaspor...

Adana Demirspor’a elenerek Süper Lig umutlarını rafa kaldıran Bursaspor’da ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Önümüzdeki sezondan itibaren büyük bir mali krizle karşı karşıya kalacak olan yeşil beyazlılarda özellikle yaşanan bir gelişme var ki, dikkat çeken türden.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ın geçtiğimiz günlerde Başkan Mesut Mestan ve yöneticilerle bir araya geldiği, bu sezon TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Karacabey Belediyespor’un Bursaspor FK yapılması yönünde görüş belirttiği ifade edildi. Burkay’ın bu görüşmede “Bursaspor’un 500 milyon TL borcu var. 80 milyon TL verelim Karacabey Belediyespor’u Süper Lig’e çıkaralım ve ismini Bursaspor FK olarak değiştirelim” dediği öğrenildi.

Uzun zamandır kentte konuşulan bu konu ilk kez dillendirilmiş olurken, konuyla ilgili bir adım atılıp atılmayacağı merak konusu.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir