Anasayfa / Bursa'dan Spor / İşte sokağa çıkamayacak Bursasporlu futbolcular!

İşte sokağa çıkamayacak Bursasporlu futbolcular!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüsle ilgili alınan yeni tedbirleri açıkladı. Yeni tedbirler arasında yer alan 20 yaş altındakilere sokağa çıkma yasağından etkilenecek Bursaspor’da A Takım’da yer alan 7 futbolcu var.
İşte sokağa çıkamayacak Bursasporlu futbolcular!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı yeni alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında ‘Gece yarısından itibaren 1 Ocak 2000 ve üstü tarihli doğumlularda tıpkı 65 yaş üstü gibi sokağa çıkamayacaktır’ açıklaması üzerine Bursasporlu bazı genç futbolcular da bu yasak kapsamında sokağa çıkamayacak.

Bursaspor A Takımı’nda yer alan ve sokağa çıkamayacak 20 yaş altı futbolcular arasında 18 Nisan 2002 doğumlu Ali Akman, 1 Haziran 2000 doğumlu İsmail Çokçalış, 2001 doğumlu Ozan İsmail Koç yer alıyor.

ANTRENMANA ÇIKAN GENÇLERE DE YASAK

Bu sezon 18 kişilik kadroda kendine yer bulan 2001 doğumlu Batuhan Kör, 1 Mart 2000 doğumlu Enes Kayar, 1 Ocak 2001 doğumlu İbrahim Turan ve 22 Ağustos 2002 doğumlu Ertuğrul Kurtuluş da alınan karar gereği evden dışarı çıkamayacak isimler arasında yer alıyor.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir