Bizler gelip geçiciyiz. Ben kendime güveniyorum. Bu inancı yaşıyorum. Yoksa gelmezdim. Ama hep birlikte olmamız gerekiyor. Asıl olan bu armadır.

Başarılı olduğumuz zaman bu şehirde nasıl karşılanacağımızı biliyorum. Şampiyonluk fotoğraflarına bakıyorum ve onları yaşamak istiyorum. Oyuncularım da yaşasın istiyorum. Ama dikenli yollar var. Onları da geçeceğiz.

“TRANSFER İSTİYORUM AMA…”

Takımın takviye ihtiyacı var. Enerjiye de ihtiyacı var. Değişim göstermemiz gerekiyor. Gelen ve giden oyuncular olacaktır. Biz de Bursaspor olarak o rekabeti taşıyabilecek oyuncular isteriz. Başkanım da aynı düşünce içerisinde. Herkes aynı düşünce içerisinde. Oradan kafa da sallasanız anlıyorum istediklerinizi. Almak için de oyuncu almamak lazım. Bursaspor’un amblemini yukarıya taşıyacak, dikenli yollardan geçecek oyuncu istiyorum. Futbolda başarılı olursanız maddiyat gelir. Önce göstermeleri gerekiyor. Türkiye’nin genelinde bu sıkıntı var. Ama bunu aşmak için önce iyi oynamamız ve galip de gelmemiz gerekiyor. Şehir zaten arkamızdan gelecektir. Deplasmanda 50’ye yakın taraftar otele gelip çiçek verdi. Büyük bir camia burası. Devre arası ile ilgili şunu söyleyeyim; Transfer istiyorum.”