Anasayfa / Genel / ‘Hapis cezası!’

‘Hapis cezası!’

Real Madrid’in yıldızı Luka Jovic’in babası, oğlunun Real Madrid’e uygulanan Corona virüsü karantinasını ihlal ederek Sırbistan’a gitmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Luka Jovic'in babası Milan Jovic: Hapis cezası verilsin!

Sırp fuıtbolcu Jovic karantinayı ihlal ederek sevgilisi Sofija Milosevic’in doğum günü için Belgrad’a gitmesi hakkında konuşan Milan Jovic, “Oğluma iki kez test yapıldı ve ikisi de negatif çıktı. Sırbistan’a gitme kararını verme sebebi sağlıklı olmasıydı. Yanlış yaptığının farkındayım” dedi.

Baba Jovic sözlerini şöyle sürdürdü: “Belgrad’a gitme sebebi kız arkadaşının hamile olması. Onu yalnız bırakmak istemedi. Belgrad’a gittikten sonra ise evden hiç çıkmadılar. Sosyal medyada pyalaştıkları fotoğraflar önceki zamanda Madrid’de çekildi.”

“Her şeye rağmen Sırbistan  hükümetinin açıklamalarını destekliyorum. Luka eğer bir yanlış yapmışsa ve suçlu bulunmuşsa gereken ceza verilmeli. Bu ceza hapis bile olsa verilmeli.”

Sırbistan Başbakanı Ana Brnabiç de, Sırp oyuncu Joviç’i sert bir şekilde eleştirdi. Başbakan Brnabiç, “Milyon Euro’luk sözleşmeleri olan ve yurt dışından gelen futbolcular her şeyi yapabileceklerine inanıyorlar ama yanlış düşünüyorlar” dedi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir