Anasayfa / Genel / Florya’da yeni düzen

Florya’da yeni düzen

Kısa süre içinde saha çalışmalarına başlayacak olan sarı-kırmızılı futbolcuları sıkı kurallar bekliyor. Düzenlemeler otoparktan başlayacak, soyunma odası ve yemekhanelere kadar ulaşacak.

FLORYA’DA YENİ DÜZEN

Yeni tip kronavirüs sebebiyle ertelenen liglerin tekrar başlaması için TFF yoğun mesai içeresinde. Galatasaray da takvimin resmiyet kazanmasını beklerken bir dizi tedbir almayı kararlaştırdı.

YENİ DÜZENLEMELER APILACAK

Yaklaşık 50 gündür evinden çalışan futbolcuların, tekrardan maç kondisyonu kazanması için üç ya da dört haftalık kamp düşünülüyor. Ancak çalışmaların yeniden başlamasından önce Florya’da düzen değişecek. Sosyal izolasyon kuralları çerçevesinde hafta başından itibaren yeni düzenlemeler yapılacak.

TEDBİRLER OTOPARKTAN BAŞLAYACAK

Metin Oktay Tesislerine girişten çıkışa kadar mümkün olan şartlar dahilinde maksimum tedbirler alınacak. Oyuncuların otoparkta bile arabalarını park etmesi kurala bağlanacak, birer araçlık boşluk bırakılacak.

GÜNDE İKİ DEFA ÖLÇÜM OLACAK

Florya’da bütün çalışanlar tesis içinde maske kullanacak. Dezenfektan stantları görünür her yere konacak. Oyuncular dâhil, bütün çalışanların ateşleri günde iki defa ölçülerek kayıt tutulacak. Biri sabah herkes gelmeden önce biri de akşam herkes çıktıktan sonra olmak üzere bütün alanlar profesyonel ekiplerce dezenfekte edilecek.

SOYUNMA ODASINA YENİ DÜZENLEME

Soyunma odası da baştan dizayn edilecek. İçeriye aynı anda en fazla dört oyuncu girebilecek, bir boşluk bırakarak dolapları kullanacak.

YEMEKHANEYE DE AYARLAMA

Yemekhanede de oyuncular boşluklar bırakarak masaları kullanacak. Sarı-kırmızılılar bu önem paketini bu hafta hayata geçirerek salgınla mücadelede azami hassasiyet gösterecek.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir