Anasayfa / Genel / Fenerbahçe’deki koltuğu gitti! 

Fenerbahçe’deki koltuğu gitti! 

Fenerbahçe’de büyük sürpriz… Fenerbahçe için bu sezon Türk Havayolları Euroleague’de ve basketbol ligi’nde işler istenildiği gibi gitmedi. Başkan Ali Koç da değişikliğe gitme kararı aldı ve Fenerbahçe Beko basketbol şubesinden sorumlu yöneticiliğe Semih Özsoy’un yerine Mustafa Tankut Turnaoğlu getirildi.

Fenerbahçe'de büyük sürpriz! Semih Özsoy'un koltuğu gitti!

Fenerbahçe için bu sezon Türk Havayolları Euroleague’de ve basketbol ligi’nde işler istenildiği gibi gitmedi. Basketbol şubesini yeniden eski günlerine döndürmeyi hedefleyen Fenerbahçe Beko’da görev değişikliği oldu.

Son yıllarda başarılarıyla sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da adından söz ettiren Fenerbahçe Beko basketbol şubesinden sorumlu yöneticiliğe Semih Özsoy’un yerine Mustafa Tankut Turnaoğlu getirildi. Gerek seçim sürecinde gerekse de bugüne kadar yönetimde adeta başkan Ali Koç’un sağ kolu olan Semih Özsoy’un basketbol şubesi sorumluluğundan alınması çok dikkat çekici bir gelişme oldu.

 

 

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir