Anasayfa / Genel / Fenerbahçe’de son dakika yeni teknik direktör gelişmesi! 

Fenerbahçe’de son dakika yeni teknik direktör gelişmesi! 

Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra yeni teknik adam arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi. Gelecek sezonun çalışmalarına şimdiden start veren Fenerbahçe’de yeni teknik direktör ve yardımcıları netleşmeye başladı.

Fenerbahçe'de son dakika yeni teknik direktör gelişmesi! Operasyon başladı

Fenerbahçe’de başarısız geçen dönemin ardından gelecek sezon için kollar sıvandı. Yeni teknik direktör ve yardımcıları netleşmeye başladı. Fenerbahçe’de teknik direktör için Erol Bulut’un ismi ön plana çıkarken, çalışmalar sürüyor. Bulut’un hem konumunu güçlendirmek hem de taraftar desteğini artırmak isteyen yönetim, yanına kulüpte daha önce futbol oynamış sevilen bir ismi getirmeyi planlıyor. Skorer’de yer alan habere göre, bu görev için adı geçen isimler Dirk Kuyt, Alex de Souza, Emre Belözoğlu ve Tuncay Şanlı. Bu şekilde bir nevi ‘öze dönüş’ projesinin de hayata geçirilmesi hedefleniyor.

Yalçın Koşukavak’tan Fenerbahçe ve Ali Koç açıklaması

Son dakika haberi: Yeni teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de gündeme sürpriz bir şekilde Yalçın Koşukavak gelmişti. Fenerbahçe’de resmi teklif aldığını açıklayan Yalçın Koşukavak, ”Beni duygulandıran ve gururlandıran bir teklifti. Fenerbahçe, her Türk antrenörün hayalinde olan bir yerdir. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Sezon sonunda ne olur bilemeyiz.” dedi.

Dirk Kuyt’a teklif götürüldü

Sezon başında takıma katılan kaptan Emre Belözoğlu, Ersun Yanal’ın ayrılışının ardından antrenmanları yöneten isim olmuştu. Emre Belözoğlu’na Volkan Demirel eşlik etmişti. Kulübe yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre son olarak Dirk Kuyt’a teklif götürüldü.

Fenerbahçe’de oynadığı dönemde takıma önemli katkılar yapan ve sempatik kişiliği ile sevgi+saygı kazanan Hollandalı yıldıza, yardımcı hocalık önerildiği ve yanıt beklendiği belirtiliyor. 39 yaşındaki Kuyt, Feyenoord altyapısında çalışıyor. Kuyt’tan olumsuz yanıt gelirse diğer alternatifler değerlendirilecek.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir