Anasayfa / Bursa'dan Spor / Fazıl Usta’dan Bursaspor’a destek!

Fazıl Usta’dan Bursaspor’a destek!

Bursaspor’un yeniden Süper Lig’e dönebilmesi adına Bursa iş dünyası tarafından başlatılan “Yeniden Büyük Bursaspor” kampanyasına ilgi her geçen gün artıyor.

Geçtiğimiz hafta sonu  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Bursa iş dünyası tarafından ‘Yeniden Büyük Bursaspor’ kampanyası başlatıldı. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, örnek kampanya kapsamında Bursa iş dünyası, Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, BESOB ile Akademik Meslek Odaları başta olmak üzere tüm taraftarların katılımı ile 21.6 milyon  TL’lik destek sağlanacağını belirterek, “Bursa iş dünyası olarak kulübümüzün yanında olmaya devam ediyoruz. Süper Lig yolculuğunda da yeşil beyazlı takımımızın yanındayız.” dedi.

Bursa’da büyük takdir toplayan bu toplantının ardından Bursaspor’a destek olan isimlere bir yenisi daha eklendi.

Soğukkuyu girişinde”Fazıl Usta” adlı işletmenin sahibi olan Fazıl Yetiker’de kampanyaya 20 forma ve 2 polar alarak destek verdi. Bursaspor’un kendisi için bir yaşam biçimi olduğunu ifade eden Fazıl Yetiker ”Bursaspor’un içinde bulunduğu durum şüphesiz her Bursalıyı olduğu gibi beni de çok üzüyor. Bizlere 2009-2010 sezonunda Süper Lig Şampiyonluğu yaşatmış olan takımımızın şimdi PTT 1.Lig’de olması kabul edilebilir bir durum değil. Bizlere  düşen görevde bu zor süreçte Bursaspor Kulübünün yanında yer almaktır. Şahsım adına bu organizasyonda 20 forma ve 2 polar alarak sürece destek vermek istedim. Bursaspor’a olan desteğimiz bununla sınırlı kalmayacak. Yeniden Süper Lig’e dönüş yolunda her zaman Bursaspor’un yanında olacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eintracht Frankfurt, Ali Akman’ı kadrosuna kattı!

Bursaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ali Akman, Bundesliga ekiplerinden Eintracht Frankfurt ile 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir