Anasayfa / Dünya'dan Spor / F1 takımlarından corona virüsü salgınına karşı büyük proje!

F1 takımlarından corona virüsü salgınına karşı büyük proje!

Formula 1 takımlarından corona virüs salgınına karşı büyük proje!

 

Formula 1 takımlarından corona virüsü salgınına karşı büyük proje!

Formula 1 Takımları Aston Martin Red Bull BWT,  Haas, Mclaren, Mercedes-AMG Petronas, Renault ve Rokit Williams , corona virüsü salgınına karşı cihaz üretimi için Pit Yolu projesinde bir araya geldi.

FOrmula 1 takımları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelede solunum cihazı ve diğer tıbbi donanımların üretimine destek olacak.

Organizasyondan yapılan açıklamaya göre Aston Martin Red Bull BWT, Haas, McLaren, Mercedes-AMG Petronas, Renault ve Rokit Williams, tıbbi cihaz üretimi için “Pit Yolu” isimli projede bir araya geldi.

Açıklamada, “Pit Yolu Projesi, F1 endüstrisinin temel becerileri olan hızlı tasarım, prototip üretimi ve montaja odaklanarak, takımların kaynaklarını bir araya toplayacak. Bu yedi takım, koronavirüs salgınının çıkardığı zorluklara hızlı ve yenilikçi yanıtlar arayan endüstrilere destek vermeye hazırdır.” ifadelerine yer verildi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir