Anasayfa / Bursaspor /  “Çok başarılı olacağız”

 “Çok başarılı olacağız”

Olağanüstü kongre öncesinde kulübün geleceği için gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan başkan adayı Erkan Kamat, “Şehirdeki olumlu hava bizi mutlu ediyor” dedi. Kamat, yönetim olarak çok başarılı işler yapacaklarını söyledi…

Eğer çoğunluk sağlanabilirse pazar günü Bursaspor’un olağanüstü genel kurulunda yeni başkan ve yönetimi seçilecek… Genel kurula ekibiyle birlikte tek aday olarak girecek olan eski yönetici Erkan Kamat, kongre öncesinde 11 Eylül’de başlayacak ligi de düşünerek kulübün geleceğiyle ilgili yoğun çalışma yürütüyor.

Kurmaylarıyla birlikte gece gündüz görüşmeler yapıp, kulübün içinde bulunduğu maddi darboğazı aşma, teknik kadro ve transferi düşünülen oyuncularla ilgili çalışmalar yürüttüklerini belirten Erkan Kamat, şehirde olumlu bir hava yarattıklarını, bunun da şevkle çalışmalarına yol açtığını söyledi.

ÇOK MEMNUNUM
Bir tarafta kongre süreci diğer tarafta sezonun başlamasına az bir süre kalması nedeniyle tüm enerjilerini Bursaspor’u başarıya taşımak için kullandıklarını vurgulayan Erkan Kamat şöyle konuştu: “Çalışma arkadaşlarımla birlikte geceli gündüzlü sürekli toplantılar ve görüşmeler yapıyoruz. Bursa’ya çok önemli bir heyecan kattık. Şehrin gösterdiği bu olumlu havadan dolayı çok memnunum.”

YERİMİZ SÜPER LİG
Bursa’da oluşan bu olumlu hava bize pozitif olarak çok şey katacağına inanıyorum. Biz de mücadelemize aynı şevkle devam edeceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki bu yönetim çok başarılı işler yapacak. Herkese göstermiş oldukları yakın ilgiden, güzel temenilerinden ve ettikleri dualardan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bursaspor’u yeniden Süper Lig’e çıkarmak için tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz.”

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir