Anasayfa / Bursa'dan Spor / Çilingiri olacak!

Çilingiri olacak!

Koronavirüs nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendiren Serdar Özkan yeniden takıma dönmek için gün sayıyor. Oynayacak duruma gelen 33 yaşındaki krampon, kalan 6 maçta İbrahim Üzülmez’in en büyük kozu durumunda.
Çilingiri olacak!

TRANSFERİNİ BİZZAT İSTEDİ

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez Yeşil Beyazlı takımda göreve gelir gelmez yönetime verdiği transfer listesinde ilk Serdar Özkan’ın ismini yazmıştı. Antalyaspor’la sözleşmesi devam eden tecrübeli krampon Üzülmez’in istediğini geri çevirmeyerek ara transfer döneminde Yeşil Beyazlı kulüple 1,5 yıllık sözleşme imzalamış, yeni takımının Antalya kampına katılmıştı. Bursaspor’a çabuk uyum sağlayan Serdar Özkan, takımın ofans hattının en önemli silahı olduğu dönemde yaşadığı sakatlıkla büyük bir şok yaşamıştı.

ÜZÜLMEZ TELEFONLA GÖRÜŞTÜ

Altay maçında geçirdiği sakatlık nedeniyle sezonu kapattığı açıklanan Serdar Özkan’ın iyileşme sürecini tamamladığı ve takımla birlikte antrenman yapacak düzeye geldiği bildirildi. Teknik direktör İbrahim Üzülmez’in de tecrübeli kramponla telefonla bir görüşme gerçekleştirerek kendisine çok güvendiğini söylediği kaydedildi. Serdar Özkan gol yollarında sıkıntı çeken Yeşil Beyazlılar’da kalan 6 maçta Üzülmez’in kapalı savunmaları açma noktasında en büyük kozu olacak. 33 yaşındaki futbolcu Bursaspor’da 5 maçta 1 asist yapmıştı.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir