Anasayfa / Bursaspor / Bursaspor’dan transfer açıklaması!

Bursaspor’dan transfer açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Açıklama şöyle:

Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz ilk günden beri ‘’gerçeği yansıtmayan’’ haberlerle ilgili tepkimizi kulübümüzün resmi internet sitesinden yaptığımız açıklamalarla duyuruyoruz. Tüm açıklamalarımıza karşın maalesef bu haberler hala tüm hızıyla sürüyor.

Son olarak genç oyuncularımızdan önce Ali Akman, bugün de Ataberk Dadakdeniz ile ilgili çıkan transfer söylentileri yerel ve ulusal basında yer aldı. Öncelikle altını çizerek belirtelim ki; ne Ali Akman ne Ataberk Dadakdeniz ne de diğer tüm oyuncularımız ile ilgili kulübümüze ulaşan resmi bir teklif söz konusu değildir. Bu haberlerin çıkış nedenini bizler de hayretler içinde izliyoruz.

Yönetim kurulu olarak bizim tek bir hedefimiz var o da ‘’YENİDEN ZİRVEYE’’ sloganımız doğrultusunda takımımızı yeni sezonda hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak.
Bizler bu doğrultuda yapmamız gerekenler için mücadele ederken ‘’gerçek dışı’’ haberler hem bizleri hem de oyuncularımızı moral ve motivasyon açısından sıkıntıya düşürmektedir.

Bursaspor Kulübü olarak telafisi olmayan bir sezondayız. Tüm Bursa kentinin ve Bursaspor sevdalılarının da bu gerçeği bildiğini düşünüyoruz.
Tüm Bursa kentinin bir bütün olmasını istediğimiz bu dönemde ‘’maddi’’ desteği olmadığı gibi ‘’manevi’’ desteğini de esirgemekten kaçınan bazı çevrelerin bu eylemlerinin bizleri yolumuzdan döndürmeyeceğini de herkesin bilmesini istiyoruz.

Yönetim kurulu olarak tüm camiaya bir çağrımızdır; Bursaspor hepimizin. Hep birlikte sadece ‘’YENİDEN ZİRVEYE’’ yürüyüşüne odaklanalım. Bu yolda omuz omuza verelim ve takımımızı layık olduğu yere yeniden birlikte taşıyalım. Bunun mutluluğunu da yine hep birlikte yaşayalım. Çünkü başka Bursaspor yok…

Saygılarımızla
Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir