Anasayfa / Bursaspor / Bursaspor’da sürpriz adaylar var

Bursaspor’da sürpriz adaylar var

Bursaspor’da başkan adayı Erkan Kamat’ın teknik direktör arayışları sürüyor. Ön plana çıkan isim Yılmaz Vural. Diğer adaylar Uğur Tütüneker, Osman Özköylü ve Ünal Karaman.

Mustafa Er, Ersel Uzgur ve Hüseyin Çimşir gündemdeki diğer isimler. Erkan Kamat‘ın takımı emanet edeceği yeni teknik direktörü en geç kongreden bir gün önce açıklaması bekleniyor.

ÖNCELİKLİ KONU DURUMUNDA

Bursaspor‘da 30 Ağustos’ta yapılacak olağanüstü genel kurulda tek başkan adayı olarak yer alacak Erkan Kamat’ın transfer tahtasını açma ve teknik direktör belirleme konusundaki çalışmaları sürüyor. Kamat‘ın kongrenin ilk oturumun çıkışında transfer tahtasıyla ilgili olarak, ‘öncelikli daha önemli konularımız var’ açıklaması gözleri teknik direktör ve bununla birlikte maddi kaynak arayışlarına itti. Sponsorluk çalışmalarını sürdüren Erkan Kamat ve ekibinin bir taraftan da teknik direktörü belirlemede yol katetmeye çalıştığı bildirildi.

MENAJERLER DE DEVREYE GİRDİ

Erkan Kamat’ın teknik direktör adayları arasında ilk sırada Yılmaz Vural yer alıyor. Vural daha önce üç kez görev yaptığı Bursaspor’da çalışma fikrine sıcak bakıyor. Menajerlerin önerdiği teknik adamlar Uğur Tütüneker, Osman Özköylü ve Ünal Karaman. Bu dört ismin yanı sıra Mustafa Er, Ersel Uzgur ve şampiyon kadrodan Hüseyin Çimşir ön plana çıkmış durumda. Erkan Kamat’ın bazı teknik adamlarla birebir görüşme içinde olduğu ifade edildi. Kamat’ın takımın yeni teknik direktörünü en geç cumartesi günü kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir