Anasayfa / Bursaspor / Bursaspor’da gözler transfere çevrildi

Bursaspor’da gözler transfere çevrildi

Tecrübeli teknik adamın 2-3 ismi gözden çıkardığı öğrenilirken, hücuma katkı sağlayacak oyuncular kadroya dahil olacak.

Öncelik sol kanat
Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in Hatayspor maçı sonrasında yaptığı açıklamaların ardından gözler yapılacak takviyelere çevrilirken, yeşil beyazlılarda takımın bir türlü verim alamadığı Igor Da Silva gönderilecekler listesinde ilk sırada yer alıyor.

TFF 1. Lig’in ilkyarısında istikrarsız bir görüntü sergileyen Bursaspor’da gözler takımdan ayrılacak isimlere ve yapılacak takviyelere çevrildi. Yalçın Koşukavak’ın ardından takımın başına geçen Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in ısrarla söylediği transfer konusunda yönetim de sıkı bir çalışma içine girdi. Yeniden Süper Lig’i hedefleyen yeşil beyazlılarda yönetim ve teknik heyet Hatayspor maçı sonrasında bir araya geldi. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez’in takımdan göndermeyi düşündüğü isimleri yönetime bildirdiği, kadroya katılmasını istediği isimlerle ilgili de fikrini ifade ettiği öğrenildi.

VERİM ALINAMADI

Üzülmez’in özellikle sol kanatta yaşanan soruna çözüm bulabilmek için bu bölgeye takviye istediği belirtildi. Sezon başından bu yana bir türlü beklenen verim alınamayan Igor Da Silva’yla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, inişli çıkışlı bir grafik çizen Iasmin Latovlevici de topun ağzındaki isimler arasında yer alıyor. Üzülmez, son oynanan Hatayspor karşılaşmasında Igor Da Silva ve Iasmin Latovlevici’yi tribüne göndererek mesajı vermişti.

BEK DE İSTEYEBİLİR

Latovlevici ile yolların ayrılması durumunda Onur Atasayar ve daha çok stoperde değerlendirilen Rüştü Hanlı’nın uzun maratonda bu bölgede zayıf kalabileceği düşünülürken, İbrahim Hoca’nın sol bek için de takviye isteyebileceği gelen bilgiler arasında. Musa Araz’ı da yeterli bulmayan yönetimin bu oyuncuyla da yollarını ayırması muhtemel. İbrahim Üzülmez’in takımın sol kanadı dışında, sayısal olarak kalabalık ancak verimlilik anlamında yetersiz kalan orta sahaya da takviye istediği öğrenildi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir