Anasayfa / Bursa'dan Spor / Bursaspor’a testler geldi… 

Bursaspor’a testler geldi… 

Sağlık İl Müdürlüğü’nden talep eden test kitleri kulübe ulaştı. 80 adet kit yeşil beyazlı ekibe gönderilirken, futbolcular ve teknik ekip çalışmalara başlamadan önce testten geçecek.

Bursaspor’a testler geldi… Ne zaman kullanılacak?

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını sonrasında 18 Mart’tan bu yana antrenmanlarına ara veren Bursaspor’da son olarak toplanma tarihi 30 Nisan olarak belirlenirken, şu süreçte kulüpte herhangi bir isimde olumsuz bir durumla karşılaşılmaması sevindiriyor. Antrenmanlara başlama tarihini daha önce 3 kez erteleyen ve 30 Nisan’da karar kılan yeşil beyazlılar, Sağlık İl Müdürlüğü’nden talep ettiği testlere de kavuştu.

80 TANE GELDİ
Kulübe 80 adet test kitinin geldiği öğrenildi. Koronavirüs testlerinin kulübe ulaşması sevindirirken, futbolcuların antrenmanların başlamasıyla birlikte testten geçeceği öğrenildi. Başkan Mesut Mestan da önceki gün 1 aydır çalışmalara ara veren kulüpte şu ana kadar hiçbir vakayla karşılaşılmadığını belirtmiş ve çalışmaların başlamadan herkesi testten geçireceklerini ifade etmişti.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir