Anasayfa / Genel / “Bursaspor’a başarılar diliyorum”

“Bursaspor’a başarılar diliyorum”

Bursaspor karşısında 2-0’lik galibiyeti koruyamayan ve sahadan 1 puanla ayrılan Altay’da buruk bir sevinç yaşanıyordu. Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak maçla ilgili olarak şunları söyledi:

“Şurada Adnan abi oturuyordu Allah rahmet eylesin. Cenazesine gelmek istedim. Gelemedim. Yanlış anlaşılmamak için. Bursa benim için değerli ve kıymetli. Buraya zor günlerde geldim. Kriz döneminde geldim. Zor şartlarda iyi puan aldım. Benim başka işlerimle uğraşıyorlar. Sosyal medyadan paylaşım yaptım. 1.6 trilyon borç var diye elektrikleri kapattım. Kendimi ifade edemedim. Bu şehirde çok dost edindim. İlginç ifadeler beni çok üzdü. Bursaspor Arması taşımakla gurur duydum. Bana kötü antrenör dememeleri gerekirdi. Bu söylemler benim canımı çok acıttı . Ben ayaz döneminde geldim.

Bursaspor‘u seviyorum, dostlarım var. Altaylılığım tartışılıyor. İzmir’de sizler gibi İstanbul takımı tutmuyorum. Doğduğum kentin takımını tutuyorum. İbrahim hoca Beşiktaşlı. Oyuncularımla kader birliği yaptım. Bursasporlu oyuncuların hepsini seviyorum. Taraftarları seviyorum. Duygulu maçtı. Bursa deplasmanının zor olduğunu biliyordum. Bursa takımını analiz ettikten sonra direkt orta ve kanatlarla hücum ettiğini gördüm. Oyunu ona göre kurdum. 6 günde 2 maç oynadım.

Takıma yüzde yüz hakim olamadım. Kazanabilirdik. İlk yarı ciddi oyun vardı. Oyuncularım müthiş oynadılar. 2-0 bitseydi. Kazanabilirdik. Golle birlikte Bursaspor kontrolsüz hücum yaptı. Baskıyı kırabilirdik. 2-1’den sonra seyirci yüklendi, bir puana yöneldik. Onu aldık. Kazanamıyorsan 1 puan iyidir. Bunu da başardık. Mutluyum. Bursaspor’a başarılar diliyorum.”

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir