Anasayfa / Bursa'dan Spor / Bursaspor olumlu yaklaşmıyor!

Bursaspor olumlu yaklaşmıyor!

Bazı takımların antrenmanlara başlamasına şu an için olumlu yaklaşmayan Bursaspor, TFF ve UEFA’nın vereceği karara göre yol haritasını bekleyecek. Yeşil Beyazlı kulüp maçların Antalya’da oynanması fikrine ise sıcak bakmıyor.
Timsah'ta gözler  TFF ve UEFA'da

ÜZÜLMEZ TAKİP EDİLYOR

Koronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilmesinin üzerinden bir aylık süre geçerken Bursaspor’da tüm dikkatler UEFA’nın 55 ülke federasyonu ile 23 Nisan Perşembe günü yapacağı toplantıdan çıkacak karara çevrildi. Bazı takımların gruplar halinde gerçekleştirdiği antrenmanlara şu an için sıcak bakmayan Yeşil Beyazlılar TFF’nin duyuracağı program ve belirleyeceği takvime kadar hareket etmeme kararı aldı. Teknik direktör İbrahim Üzülmez’in bu süreçte oyuncularına bireysel çalışmalarını ihmal etmemelerini bildirdiği kaydedildi. Yeşil Beyazlı kulüp TFF’nin vereceği kararı beklerken, şehirlerarası seyahate getirilen kısıtlamanın sıkıntısını yaşıyor.

GEREKİRSE İZİN ALINACAK

Futbolcularının büyük bir bölümü şehir dışında bulunan Yeşil Beyazlılar gerek görüldüğü takdirde ilgili kurumlardan alınacak izin belgeleriyle futbolcuların Bursa’da toplanmasını sağlayacak. Özlüce Tesisleri’ne giriş yapan herkes Kovid-19 testinden geçirilecek ve dışarı çıkmasına izin verilmeyecek. Aynı kurallar personel için de geçerli olacak. Bursaspor Kulübü son dönemde bazı teknik adam ve TFF tarafından dillendirilen maçların Antalya’da oynanması fikrine olumlu yaklaşmıyor. Haziran ve temmuz döneminde Antalya’nın sıcak havanın etkisi altına gireceğini hesaplayan Yeşil Beyazlılar bu durumun koronavirüs kadar tehlikeli olduğuna dikkat çekiyor.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir