“Puan tablosunda herkes hemen hemen aynı hizada. Zaten 5-6 tane takım şampiyonluğa oynayan takımlar. Sezon sonuna kadar da bu takımlar aynı yarışın içinde olacaklar. Devre arasında transfer yapanlar var. Çok transfer yapanlar oldu. Biz tabii transfer yapmak için çok uğraştık. Hala bekliyoruz, belirlediğimiz oyuncular vardı. Ama sorun yok, zaten şampiyonluk için kurulmuş bir kadro var.

İyi de oyuncularımız var ama bizim de artık bir galibiyete ihtiyacımız var. Gerçekten çok iyi maçlar oynuyoruz, gol atamıyoruz; kötü oynuyoruz, çok pozisyona giriyoruz. Ligin ilk yarıda en çok pozisyona giren takımıyız ama pozisyonları gole çevirmekte sıkıntı yaşıyoruz. Onun üzerine çok çalışıyoruz. Futbol böyle bir şey, çok pozisyona girersin, bazen de tek pozisyonla maçı kazanırsın. Bizim takım olarak artık bir galibiyete ihtiyacımız var. İnşallah bu galibiyeti de Bursaspor maçı ile alıp hem taraftarımızın önünde serimizi devam ettirmek istiyoruz hem de moral motivasyon üst düzeye çekmek istiyoruz.

16 tane final maçımız var. Hepsi birbirinden önemli; birincisi Bursaspor maçı, bütün takım olarak o maça kenetlendik. İnşallah Cuma günü Bursaspor maçını kazanıp 4 haftadır olmayan galibiyet serisine, hem de bu kadar pozisyona girip gol atamamıza son vereceğiz. Biz sahaya 11 kişi çıktığımız sürece problem yok ama Taha ve Uğur’un sakatlıkları vardı. Yeni yeni çalışmalara başladı. Vrsajevic cezası var, onun dışında eksiğimiz yok.”