Anasayfa / Bursa'dan Spor / Bursaspor kaptanından anlamlı kampanya!

Bursaspor kaptanından anlamlı kampanya!

Yeşil Beyazlılar’ın tecrübeli kaptanı Selçuk Şahin koranavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahibi bin aileye erzak yardımında bulunacağını açıkladı. Selçuk’un bu hareketi hem destek hem de takdir topladı.
Kampanyanın fitilini kaptan ateşledi!

SESSİZLİK HAKİMDİ

Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını nedeniyle olağanüstü günler yaşanırken, ilk başlarda sessizliğin hakim olduğu spor camiasında yardım kampanyaları hız kazandı. Maçların oynanmadığı bu dönemde bireysel çalışmalarla formlarını korumaya çalışan futbolcular salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmaya başladı. Bursaspor’da da yardım kampanyasının fitilini takım kaptanı Selçuk Şahin ateşledi.

DESTEK ÇIKTILAR

Selçuk Şahin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ihtiyaç sahibi bin aileye erzak yardımı yapacağını açıkladı. Tecrübeli futbolcu ayrıca Fenerbahçe’den takım arkadaşı Volkan Demirel, Yeşil Beyazlı formayı birlikte terlettiği Serdar Özkan ve Anıl Karaer’e de çağrıda bulunarak yardım kampanyasına destek vermelerini istedi. Arkadaşlarından da desteği alan Selçuk Şahin’in bu davranışı spor kamuoyundan büyük takdir topladı.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir