Anasayfa / Bursa'dan Spor / Bursa amatörde heyecan fırtınası

Bursa amatörde heyecan fırtınası

Bursa’da BAL ve Süper Amatör küme maçları büyük çekişme ve heyecana sahne oldu. Mücadeleler seyir zevki açısından da keyifli anlar yaşattı.

Bursa amatörde heyecan fırtınası

FUTBOL RESİTALİ

Süper Amatör Küme mücadelelerinde de birbirinden çekişmeli maçlar oynanırken, seyirciler karşılaşmalarda atılan goller ve girilen pozisyonlarla büyük coşku yaşadı. Ayrıca 2’nci Amatör Ligi’nde de 7 grupta keyifli karşılaşmalar izleyenlere futbol resitali sundu.

İŞTE SONUÇLAR

 

BAL 9’UNCU GRUP

Beyoğlu Yeniçarşıspor 1 – 0 TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bursa Zaferspor 1 – 1 Yeşilköyspor
Hendekspor 3 – 0 Bozüyük Vitraspor
Belediye Kütahyaspor 5 – 1 Yenişehir Belediyespor
Bursa Yıldırımspor 6 – 1 Arifiye Kalaycıspor
Pamukova 1968 Spor 0 – 1 Gülbahçespor
Vefa 3 – 2 Maltepespor

SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU

Yenişehir Çeltikçispor 0 – 3* Burgazspor
Nilüfer Erdemlispor 0 – 3* Keles Gençlikspor
İnegöl Gençlergücü 0 – 0 Kestel Belediyespor
Fethiye İdman Yurdu 3 – 6 Görükle İpekspor
Bursa 19 Mayısspor 2 – 2 Gemlik Vefaspor
Bağlarbaşıspor 4 – 6 Akhisar Demirspor

SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU

Hamitlerspor 0 – 9 İsmetiye Gençlikspor
Bursa Doğugücüspor 1 – 5 İznikspor
Gürsu Belediyespor 2 – 1 Odunlukspor
Yavuz Selimspor 1 – 1 Hürriyetspor
Çağlayanspor 1 – 4 İnegöl Kurtuluşspor
Orhaneli Gençlikspor 2 – 0 Mustafakemalpaşa Belediyespor

SÜPER AMATÖR LİG C GRUBU

İnegöl Karadeniz Güvenspor 3 – 0* Sölöz Gençlerbirliği
Milletspor 0 – 4 Bursa Emekspor
Kemerçeşme Kanaryaspor 3 – 0 Şükraniyespor
İnegöl Kafkas Gençlikspor 2 – 2 Gemlikspor
Elmasbahçelerspor 3 – 1 Duaçınarı Çınarspor
Orhangazi Gençlerbirliği 1 – 3 Hacıvatspor

İKİNCİ AMATÖR LİGİ

1. GRUP

Demiryolu Gençlikspor 3 – 0* Kumlukalanspor
Vakıf Gençlikspor 3 – 0* Fidyekızıkspor
Akpınar İdman Yurdu 2 – 2 Maksemspor
Söylemiş Başakspor 5 – 0 Bursa Çeltik Gençlikspor
Çalıspor 0 – 2 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor

2. GRUP

Batı Trakyaspor 0 – 3* Yunuselispor
Demirci Gençlik Gelişimspor 5 – 2 Bursa Karıncalıgücü
Yıldırım Ayyıldızspor 6 – 3 Büyük Orhanspor
Bursa Kartalspor 4 – 4 Namıkkemalspor
Muradiyespor 0 – 1 Bursa Selimspor

3. GRUP

Bursa Esenevler Gençlikspor 3 – 2 Kumyaka Gençlerbirliği
Ahmetpaşaspor 2 – 2 Alacahırkaspor
Tirilyespor 3 – 2 Nilüfer FSM Gençlikspor
Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 3 – 0 Baharspor
1922 Selaniklilerspor 0 – 4 Tuna Gençlikspor

4. GRUP

Samanlıspor 1 – 0 Ahıskaspor
Bursa İpekyoluspor 3 – 4 İznik Çiçeklispor
Sırameşelerspor 2 – 0 Kazıklı Kooperatifspor
Beyazıt Gençlikspor 2 – 2 Boyalıcaspor

5.GRUP

Sinandede Ufukspor 2 – 1 İnegöl Cerrah Gençlikspor
İnegöl Mobilyaspor 1 – 3 Hacıvat Gençlerbirliği
Değirmentepe Gençlikspor 4 – 2 İnegöl Osmaniyespor
Değirmenönüspor 2 – 3 İnegöl Orhaniyespor

6.GRUP

Orhangazi Örnekköyspor 7 – 0 Bayındır Gençlikspor
Çirişhane Gençlikspor 3 – 5 1922 Gemlik Güvenspor
Mutlular Gençlikspor 1 – 2 Ovaakçaspor
Orhangazi Kerametspor 1 – 11 Bursa İnançspor

7.GRUP

Karacabey Belediyespor 0 – 3 MKP Yalıntaş Köyü Gençlikspor
MKP Çırpangücü 6 – 1 Uludağspor
Roman Gençlikspor 2 – 1 Karacabey Esnafspor
MKP Çimenspor 7 – 1 MKP Akarspor

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eintracht Frankfurt, Ali Akman’ı kadrosuna kattı!

Bursaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ali Akman, Bundesliga ekiplerinden Eintracht Frankfurt ile 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir