Anasayfa / Genel / Beşiktaş’ı karıştıran iddia!

Beşiktaş’ı karıştıran iddia!

Beşiktaş'ı karıştıran iddia! ''Ahmet Nur Çebi prim aldı''

Beşiktaş’ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, siyah-beyazlı takımı karıştıracak bir iddiayı gündeme taşıdı. Yazıcıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, dönemin ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş Futbol A Takımı’nın başarılarından prim aldığını ifade etti.

Beşiktaş’ta bir yöneticinin futbol A takımının başarılarından prim aldığını iddia eden eski yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, o ismin mevcut başkan Ahmet Nur Çebi olduğunu açıkladı.

Sosyal Medya hesabından açıklama yapan Mahmutyazıcoğlu, “Evet vakit geldi. Yöneticilik yaptığı dönemde, Ümraniye’de yaptığı ve yapacağı ekstra harcamalara karşılık, Ali Naibi’ye ekstra bir fazla prim yatırtıp, kendisinden bu primi elden nakten alan yöneticimiz Dönemin 2. Başkanı, tüm mali işlerin kendisine bağlı bulunduğu yöneticimiz, şimdinin güçlü başkanı sayın Ahmet Nur Çebi’dir.” ifadesini kullandı.

Eski yönetici şöyle devam etti: “Tüm yazışmalar elimde mevcut olup, inkar halinde hukuki mercilere tarafımca sunulacaktır. Sayın Naibi de şahittir. Tabi baskı altında inkar etmezse”

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, “Ederse; banka kayıtları, telefon yazışmaları hepsi tarafımca adli mercilere sunulacaktır. Şimdi açıklama gelmesini bekliyorum. Başkan prim almış da neden almış. #güçlübaşkan sayın Ahmet Nur Çebi açıklasın.” ifadesini kullandı.

.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir