Anasayfa / Türkiye'den Spor / “Beklemediğimiz bir skor ile karşılaştık”

“Beklemediğimiz bir skor ile karşılaştık”

Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, 5-1’lik Alanyaspor karşılaşması ile ilgili olarak, “Riskler aldık ve bunun neticesinde de beklemediğimiz bir skor ile karşılaştık. Futbolda bunlar var. Geldiğimden beri skor olarak, kariyerimde de belki böyle skorlar olmadığı için söylüyorum belki ilktir bu. Ligin son haftası Ankara, oradan inşallah bu puanı telafi edeceğiz ilk devreye gireceğiz” dedi.

Mehmet Özdilek: ''Riskler aldık ve bunun neticesinde de beklemediğimiz bir skor ile karşılaştık

“Bence kırılma anlarında çok lehimize kırılmadığını düşünüyorum oyunun”

Mehmet Özdilek toplantıda bir gazetecinin ‘geçtiğimiz hafta kazanılan Trabzonspor deplasmanında kapılan rehavete dolayı mı bu skor alındı?’ sorusuna ise şu yanıtı verdi:
“Oyunun kırılma anlarında bugün itibari ile aslında girdiğimiz ve vurduğumuz son vuruşlarda çok becerili değildik çok net söyleyeyim. Mustafa’yı aradık. Çok net söyleyeyim. Belki Mustafa olsa bugün ilk golü yemezdik, duran toplardan çünkü bizim kilit oyuncumuz ama maçtan sonra şu olsaydı, bu olsaydı demeyi de çok doğru bulmuyorum. Elimizdeki mevcut kadroyla doğru şeyleri yapmaya çalışıyoruz ama eksiklerimiz var, devre arası bunları tolere edeceğiz, etmek zorundayız çünkü bu lig böyle bir lig, zor bir lig ama rehavetin olduğundan çok bence kırılma anlarında çok lehimize kırılmadığını düşünüyorum oyunun. 3-0 dan bile ikinci yarı itibari ile girdiklerimiz, belki golü 55-60 da bulsaydık skor anlamında da oyunun içine müdahil olacaktık, bunu başaramadık. Rakibi de çok göz ardı etmemek lazım. Çok iyi oyunculara sahiplei, gireni ile çıkanı ile kulübesiyle, dışarısıyla. Onun için onlara da haksızlık etmeyelim. Tebrik edelim.”

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mesut Özil, Karagümrük maçında sahaya ilk 11’de çıkacak

Fenerbahçe’de son 3 maçta sonradan oyuna giren yeni transfer Mesut Özil, Karagümrük sınavında 11’de kendine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir