Anasayfa / Genel / Arda Kardeşler FIFA kokartı taktı

Arda Kardeşler FIFA kokartı taktı

Bursalı hakem Arda Kardeşler, Antalya’da düzenlenen törenle FIFA kokartı taktı. Kardeşler’e kokartını TFF Başkanı Nihat Özdemir verirken, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Bursalı işadamı Mustafa Çağlar da, Arda’yı kutlayarak başarı diledi.

FIFA kokartı taktı… BU GURUR BURSA’NIN…
Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen 2019-2020 Kış Semineri’nde FIFA Kokart Takma Töreni yapıldı. 2020 yılında FIFA kokartı taşıyacak hakemlere kokartları, Antalya’nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Otel’de yapılan törende takdim edildi. 2020 Yılı FIFA Kokart Takma Töreni’ne TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Çağlar, İsmail Erdem, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Kulüpler Birliği Başkan Yardımcıları Mecnun Otyakmaz ve Hasan Çavuşoğlu, kulüp başkanları, TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, MHK Başkanı Zekeriya Alp ve MHK üyeleri, gözlemciler ve hakemler katıldı.

33 HAKEM KOKART ALDI

Konuşmaların ardından 2020 yılında FIFA kokartı taşıyacak 33 hakeme kokartları takıldı. FIFA hakemleri Cüneyt Çakır, Halis Özkahya, Ali Palabıyık, Hüseyin Göçek, Mete Kalkavan, Halil Umut Meler ve Arda Kardeşler’e FIFA kokartlarını TFF Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı Mecnun Otyakmaz ve MHK Başkanı Zekeriya Alp takdim etti. FIFA Yardımcı hakemleri Bahattin Duran, Tarık Ongun, Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yılmaz, Ceyhun Sesigüzel, Kerem Ersoy, Esat Sancaktar, Serkan Olguncan, İbrahim Çağlar Uyarcan ve Cevdet Kömürcüğlu’na kokartlarını TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan ve Yılmaz Büyükaydın verdi.

FUTSAL KOKARTLARI ÇAĞLAR’DAN

FIFA Kadın hakemler Meliz Özçiğdem, Neslihan Muratdağı ve Cansu Tiryaki’ye kokartlarını TFF Başkanı Nihat Özdemir, FIFA Kadın Yardımcı hakemler Deybet Gök, Betül Nur Yılmaz, Mürvet Yavuztürk ve Sedef Aktan ise kokartlarını Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez’den aldı. FIFA Plaj Futbolu Hakemleri Özcan Sultanoğlu, Murat Ergin Gözütok, Mustafa Teker ve Gökhan Barçın’a kokartlarını TFF Yönetim Kurulu üyesi İsmail Erdem’den aldı. FIFA Futsal hakemleri Kamil Çetin, Ozan Soykan, Murat Çolak, Uğur Çakmak ve FIFA Futsal Kadın Hakemi Fatma Özlem Tursun’a TFF Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Çağlar kokartlarını takdim etti.

İlk tebrik Mustafa Çağlar’dan

FIFA hakemi olan Arda Kardeşler’i ilk tebrik eden isim Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Bursalı işadamı Mustafa Çağlar’dı… Arda’yla gurur duyduklarını kaydeden Çağlar, ‘Bursa hakemliği son yıllarda çok iyi bir ivme yakaladı. Arda’nın FIFA hakemi olmasıyla da adından söz ettirmeye başladı. Arda kardeşimin ülkemizi, Bursamızı uluslararası maçlarda da en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyor ve başarılar diliyorum’ dedi.

Cüneyt ÇAKIR

Hüseyin GÖÇEK
Halil Umut MELER
Ali PALABIYIK
Mete KALKAVAN 

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir