Anasayfa / Bursa'dan Spor / ADS Squash Spor Kulübü Başarılarını Nilüfer ile Paylaştılar!

ADS Squash Spor Kulübü Başarılarını Nilüfer ile Paylaştılar!

Başarılarını Nilüfer ile Paylaştılar!

Squash Türkiye Gençler ve Büyükler Şampiyonası’na Gençler Kategorisi’nde katılan ve  Türkiye Şampiyonu olan ADS Squash Spor Kulübü, elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu sonrası, başarılarını Nilüfer Belediyesi ile paylaştı.

ADS Squash Spor Kulübü Başkanı Şerafeddin Özcan, teknik heyet ve sporcular, Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret etti. Nilüfer Belediyesi Halk Evin’de gerçekleşen ziyarette konukları Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer ağırladı. Elde ettikleri başarıdan dolayı kulüp idarecileri ve sporcuları kutlayan Sibel Özer, kurum olarak her zaman sporu desteklediklerini belirtti. Spor ve sanat kenti Nilüfer’de elde edilen başarıların kendilerini gururlandırdığını ifade eden Özer, ADS Squash Spor Kulübü’ne çalışmalarında başarılar diledi.

“MİLLİ TAKIMA ADAY GÖSTERİLDİK”

Misafirperverliğinden dolayı Sibel Özer’e teşekkür eden Kulüp Başkanı Şerafeddin Özcan ve idareciler, Bursa ve Nilüfer’i en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Kulüp Başkanı Özcan, 16-20 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Squash Türkiye Gençler ve Büyükler Şampiyonası’nda 6 kulüp ve 150 sporcu ile mücadele ettiklerini, ADS Squash Spor Kulübü olarak, Türkiye Şampiyonluğu ve çeşitli yaş gruplarında  bir sporcuyla birincilik, iki sporcuyla ikincilik ve 4 sporcuyla üçüncülük  elde ettikleri başarılardan dolayı milli takıma aday gösterildiklerini vurguladı.

“YOLA DEVAM”

ADS Squash Kulübü Antrenörü Süleyman Gülaşlar da, daha önce Nilüfer Belediyespor Kulübü bünyesinde bulunan lisanlı sporcuların, geçmiş dönemlerde yapılan 7 farklı faaliyette uluslararası başarılara imza attıklarını, Sırbistan ve Ukrayna’da yapılan yarışmalarda da sporcuları Pelin Akkan ile dördüncülük aldıklarını söyledi. Gülaşlar, ‘Yola devam’ sloganı ile takım oyuncularını daha üst sıralara taşımak, Türk bayrağını dünyanın farklı bölgelerinde gururla dalgalandırmak istediklerini ifade etti.

DERECEYE GİREN SPORCULAR

GU11 Türkiye 2.si       Pelin Akkan

GU11  Türkiye 3.sü     Asya Melek Sözer

GU11 Türkiye 4.sü      Sıla Yıldırım

BU11 Türkiye 4.sü      A.Eymen Çavuşoğlu

GU 13 Türkiye 3.sü     Doğa Kasnak

GU 15 Türkiye 1.si      Tuana Karaca

GU 15 Türkiye 2.si      Selenay Kılıç

BU 15 Türkiye 3.sü     Mustafa Berat Özcan

BU 15 Türkiye 4.sü     Eren Nazmi Demirel

BU 15 Türkiye 5.si      Ertuğrul Özen

BU 15 Türkiye7.si       Yusuf Bera Arık

BU15 Türkiye 8.si       Doğukan Akkan

GU 17 Türkiye 3.sü     Zeynep Ayda Özkan

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eintracht Frankfurt, Ali Akman’ı kadrosuna kattı!

Bursaspor ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ali Akman, Bundesliga ekiplerinden Eintracht Frankfurt ile 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir