Anasayfa / Bursaspor / “Acı çekerek şampiyon olacağız”

“Acı çekerek şampiyon olacağız”

Bursaspor’un devre arasında kadrosuna kattığı isimlerden olan Kerem Can Akyüz Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Kerem Can Akyüz forma giymeyi özlediğini ifade ederken “Bugüne kadar hep forma giyen bir oyuncuydum, ilk yarı itibariyle forma şansı bulamamıştım. Futbol oynamayı çok özledim ve bu kulüpte olup futbol oynama arzumun da olması benim açımdan çok güzel. İnşallah bu hafta ben de oynamaya başla ve performansımı yukarıya doğru çekerim. Bursaspor’un tek hedefi var ve bu şampiyonluktur. Bursaspor bir Süper Lig kulübüdür. Biz bulunduğumuz lige alışamadık. Bu kulüp buraları asla hak etmiyor. Yıllardır yapılan yanlış yönetimler, yanlış yönetimler kulüpleri bu gibi durumlara sokabiliyor. Bursaspor bunu camia, basın ve taraftar olarak atlatacak güce sahip. Eskişehirspor mağlubiyetiyle moralimiz bozuldu ama dünü bırakıp bugünü yaşamalıyız. Osmanlıspor maçında bunu telafi edeceğiz.

ORTAM ÇOK GÜZEL

Sezon başında Bursaspor beni istedi ama Denizlispor benim kontratımı uzattı. Bursaspor sezon başı bir bir süreçten geçmiş, transferi son günlerde yapmış ama alınan puanlarla başarılı bir devre geçirmiş. Takım arkadaşlıkla bu süreci iyi geçirmiş. Ben geldiğimde çok güzel bir ortam vardı.

ACI ÇEKEREK ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Bu ligde ilk yarılarda bulunduğunu sıra önem arz eder. Devreye ilk beş içinde girerseniz ikinci yarıda buradan çıkma şansınız yüzde 80’e çıkar. Bu ligin bir standardı yok. Her takım birbirini yenebiliyor. Geçtiğimiz hafta hiç beklemediğimiz bir mağlubiyet alarak bunu gördük. İkinci yarı çok zor geçer ancak biz acı çekerek Bursaspor‘a şampiyonluğu getireceğiz.”

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Denizli’de 100 yıl önceki katliam ölümsüzleşecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Milli Mücadele sırasında Yunan işgal kuvvetlerince yakılarak katledilen 83 kişinin mezarını anıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir