Anasayfa / Bursaspor / -3 puan cezası gelmiş ama…

-3 puan cezası gelmiş ama…

30 Ağustos’ta Bursaspor’un yeni başkanı seçilen ve 1 Eylül’de görevi Mesut Mestan’dan devralan Başkan Erkan Kamat’ın yoğun mesaisi sürüyor…

Bugüne kadar sessiz kalmayı tercih eden Başkan Kamat, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kulübün mali ve idari sorunlarına çözüm bulabilmek için gecelerini gündüzlerine katarak çalışmakla kalmıyor, çalmadık kapı da bırakmıyorlar.

ZATEN CEZAYI YEMİŞİZ

Bursaspor’un geleceği için yoğun mesai harcadıklarını ve önemli bir mücadelenin içine girdiklerini belirten Başkan Erkan Kamat, şunları söyledi: “Bursaspor ödemeleri yapmadığı için 17 Ağustos’ta TFF’den zaten -3 puan cezası almış. Mesut Mestan cezanın uygulanmaması için eylül sonuna kadar süre istemiş, TFF’de bunu kabul etmiş. Biz transfer tahtasının açılması, FIFA’daki dosyalar, mevcut ve giden oyunculara olan borçlar, personel maaşları için çözüm üretmeye çalışıyoruz.”

KONGRE GEÇ YAPILDI

“Bursaspor ailesinden özellikle rica ediyorum. Çok zorlu bir sürecin üstesinden gelmek için yönetim kurulu üyelerimle birlikte mesai harcıyorum. İnsanlara cevap veremediğim, sorulara müdahil olamadığım için kimse gönül koymasın. Özellikle istirham ediyorum. Bursaspor için önemli mücadele içindeyim. Yarın öbürgün hiçbirimize zeval gelmesin diye uğraşıyorum. Bursaspor geç kongre kararı aldı, kamp yapamadı. Hazırlık maçları oynayamadı.”

BELGELERLE KONUŞACAK

“Pandemiden dolayı 1 hafta kulüpte karantinada kalan takım tam teşekküllü hazırlanıp lige başlayamadı. Bursaspor’un eski alacaklılarına ödenmemiş borçlardan dolayı cuma günü lisansları çıkardık ve ondan sonra takım Adana Demir maçına çıkabildi. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım Bursaspor camiasının gurur duyabileceği bir mücadele verdiğimizin bilinmesini istiyoruz.” Başkan Kamat son olarak önümüzdeki hafta belgeleriyle yapacağı basın toplantısında tüm sorulara yanıt vereceğini sözlerine ekledi.

İlGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eşinin tehdit edilmesi sonrası ayrılma kararı alan Marcao’yu Fatih Terim engelledi

Galatasaray’ın Aytemiz Alanyaspor’a Ziraat Türkiye Kupası’nda elenmesinin ardından kendisi ve eşine edilen küfürler yüzünden çılgına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir